Bohemia Resort se nachází na hranici azurových vod Thajského zálivu. Je situován na jihu Thajska u panenských lesů Koh Tao. Naše čtyři bungalovy jsou umístěny na jižním konci ostrova Koh Tao a jsou nově renovovány ve stylu Thaj. Prostředí a umístění těchto bungalovů vyzívá k rozjímání nad sousedními ostrovy Koh Phangan a také ostrůvky národního parku mořského Angtong. Ubytování je mimo frekventovaný cestovní ruch severní části ostrova a je chráněno bohatým tropickým rostlinstvem. Bohemia Resort nabízí širokou škálu písečných pláží vašich snů a nádherný pohled na celý jih Koh Tao. Vedení Bohemia Resort hovoří plynně anglicky, francouzsky, italsky a česky. Zavedeme Vás daleko od všedního života, kde uvěříte, že ráj existuje.
GalerieEnglish
^
Français
Česky
Tipy Koh Tao Rezervujte hnedNaší prioritou je zachovat krásné přírodní prostředí a zajistit, aby naše podnikaní co nejméně zatížilo okolní přírodu.
VSTUPTE DO SVETA SERENITY
Chatičky Něco o nás Vítáme Vás KomentářěLiens rapides: > Comment venir > Carte de Koh Tao > Banques et poste > Services médicaux
> Où manger > Loisirs et activités > Disponibiltés > Contactez-nous
Bohemia Resort PO BOX 32 Koh Tao Post Office 84360 Suratthani Thailand Tel:+ 66 (0)8 79 06 56 19