Od našeho setkání před dvaceti lety jsme měli stejný sen podniknout cestu po Asii a v Indickém oceánu najít ostrov snů, kde by bylo možno vybudovat místo v zeleni a klidu s výhledem na jižní moře. V roce 1998 jsme během naší cesty po Thajsku navštívili ostrov Koh Tao. Naše plánované tři dny se rychle proměnily ve tři týdny. O dva roky později, poté co jsme procestovali Asii, Karibské ostrovy a Afriku, padlo naše rozhodnutí usadit se v místě, které v nás zanechalo nejhlubší vzpomínky. Tímto místem bylo Koh Tao. Před rozhodnutím vybudovat bungalovy jsme sedum let pracovali jako instruktoři potápění a v této době se toto místo ještě nenazývalo Bohemia. Z tohoto místa je nejhezčí výhled na jižní pobřeží Koh Tao na protějšíí ostrov Koh Phangan a ostrovy mořského národní parku Angtong. Bohemia resort se nachází asi 500m od pobřeží, daleko od rušného severního a východního pobřeží, na kopcích pokrytých džunglí. Bohemia Resort Vás zve ke klidnému odpočinku do bungalovů ve stylu Thaj, jejichž budováním jsme strávili více než dva roky. Konečně byl náš sen zrozen a bude naší největší radostí se o něj s Vámi podělit.
Libor je Švýcar narozený v České republice, Marie-Rose je Italka narozená ve Švýcarsku a mezi námi mluvíme šesti jazyky.
GalerieEnglish
^
Français
Česky
Tipy Koh Tao Rezervujte hnedNaší prioritou je zachovat krásné přírodní prostředí a zajistit, aby naše podnikaní co nejméně zatížilo okolní přírodu.
VSTUPTE DO SVETA SERENITY
Chatičky Něco o nás Vítáme Vás KomentářěLiens rapides: > Comment venir > Carte de Koh Tao > Banques et poste > Services médicaux
> Où manger > Loisirs et activités > Disponibiltés > Contactez-nous
Bohemia Resort PO BOX 32 Koh Tao Post Office 84360 Suratthani Thailand Tel:+ 66 (0)8 79 06 56 19